Városlista
2025. március 18, kedd - Sándor

Hírek

2018. Február 09. 05:01, péntek | Belföld
Forrás: mti

Agyonverték ismerősüket - fegyházbüntetésre ítéltek két ózdi férfit

Agyonverték ismerősüket - fegyházbüntetésre ítéltek két ózdi férfit

Első fokon tíz és tizenegy év fegyházra ítéltek két férfit, aki Ózdon agyonvert egy embert.

A Miskolci Törvényszék emberölés miatt szabadságvesztésre ítélt két férfit, mert olyan súlyosan bántalmazták ismerősüket, hogy a helyszínen meghalt - tájékoztatta a bíróság csütörtökön az MTI-t.

A közlemény szerint a sértett és az egyik vádlott 2015 őszén együtt szórakozott, majd az utcán összetalálkozott az elsőrendű vádlottal. Ott összeszólalkoztak, és a két vádlott a férfit megütötte, rúgta, taposta.

A bíróság a büntetett előéletű vádlottakat emberölés miatt tíz és tizenegy év fegyházbüntetésre ítélte.

Az ítélet nem jogerős, mert a vádlottak és védőik fellebbeztek.

A rendőrség a 2015. október 23-án történt esetről akkor azt közölte, hogy egy 35 éves és egy 42 éves nagyszentjánosi férfi bántalmazta a 43 éves sértettet.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Március 17. 07:37, hétfő | Belföld

Szijjártó Péter: hamarosan megkezdi működését a trieszti kikötő magyar tulajdonú része

Rövidesen megkezdi működését a trieszti kikötő magyar tulajdonú része, ami teljesen új lehetőségeket nyújt a hazai exportőr vállalatoknak a kivitelük rugalmasságát, gyorsaságát tekintve

2025. Március 17. 07:36, hétfő | Belföld

MÁV-csoport: a mozdonybeszerzések hatására pontosabban járnak a vonatok

A februári menetrendi adatok már tükrözik a mozdonybeszerzések hatásait. A december óta tartó kedvező trend továbbra is folytatódik, így már harmadik hónapja, kisebb mértékben, de javul a vonatok pontossága

2025. Március 16. 08:36, vasárnap | Belföld

Március 15. - Orbán Viktor: uniót, de Ukrajna nélkül

Európa urai úgy döntöttek, hogy Ukrajnának folytatnia kell a háborút, kerül, amibe kerül. \"Majd kap cserébe gyors uniós tagságot, a mi pénzünkön\".

2025. Március 16. 08:26, vasárnap | Belföld

Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei

A televízióban közvetített számsorsoláson az alábbi nyerőszámokat húzták ki szombaton az ötös lottón: