Városlista
2025. március 15, szombat - Kristóf

Hírek

2012. Március 30. 14:15, péntek | Kék hírek
Forrás: mno.hu / MTI

Annyi a tűzeset, hogy lassan nem lesz, aki oltsa

A fatelep és a csarnok is kigyulladt pénteken hajnalra a miskolci Nádasréten, a Tallér utca végén – közölte a Borsod Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője pénteken az MTI-vel.

Rinyu Zsuzsanna elmondta: a tűzoltók 3-as kiemelt riasztásban oltják a tüzet. A fatelep mellett egy 800 négyzetméteres csarnok is teljes terjedelmében ég.

Csütörtökön este ugyancsak a Nádasréten, a cementgyár mögött gyulladt ki a száraz fű. Akkor a szóvivő elmondta, hogy annyi a szárazfű-tűz a megyében, hogy a tűzoltók megállás nélkül, folyamatosan dolgoznak, és az újabb tűzesetekhez szinte alig volt kit riasztani. A miskolci, sátoraljaújhelyi, illetve szerencsi tűzoltók is oltottak a cementgyár melletti területen.

MTI / mno

Ezek érdekelhetnek még

2025. Március 12. 06:00, szerda | Kék hírek

Figyelmeztető lövéssel állítottak meg a rendőrök egy késsel fenyegetőző nőt Budapesten

Figyelmeztető lövéssel állítottak meg a rendőrök egy késsel fenyegetőző nőt hétfőn Budapesten a Keleti pályaudvarnál, a támadót elfogták és őrizetbe vették - közölte a Központi Nyomozó Főügyészség kedden az MTI-vel.

2025. Március 05. 07:47, szerda | Kék hírek

Azt is megverték Miskolcon, aki látta a verekedést

2025. Február 22. 08:20, szombat | Kék hírek

Az ügyészség 14 év fegyházat kért beismerés esetére az antifa támadások német vádlottjára

Az ügyészség 14 év fegyházbüntetés kiszabását kérte a 2023. februári, Budapesten történt antifa támadások német vádlottjára arra az esetre, ha beismeri a bűncselekmény elkövetését.