Városlista
2025. április 17, csütörtök - Rudolf

Hírek

2011. Augusztus 27. 08:00, szombat | Belföld
Forrás: Békés Megyei Rendőr-főkapitányság

Az elmúlt napokban történt - balesetek

Rendőrségi hírek Békés megyéből, a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság tájékoztatója, hírösszefoglalója.

2011.08.25.-én, kora délután két személygépkocsi ütközött össze a 44-es számú főút és a Berényi út kereszteződésénél. Az egyik jármű a Berényi úton haladt az elkerülő út felé, amelynek vezetője az „Állj! Elsőbbségadás kötelező!” jelzőtábla ellenére a kereszteződésbe haladt és a Szarvasi út felől érkező másik személygépkocsival összeütközött.

A figyelmetlen autós az ütközés következtében a Berényi úti vízelvezető árokba sodródott, de személyi sérülés szerencsére nem történt.

 

 

Albert István r. fhdgy.
sajtószóvivő

Címkék: baleset

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 17. 07:40, csütörtök | Belföld

Mávinform: húsvétkor többletkapacitással működik a MÁV-csoport

A húsvéti ünnepek alatt jármű többletkapacitással működnek a MÁV-csoport szolgáltatásai mindenhol ahol szükséges - tájékoztatta a Mávinform szerdán az MTI-t.

2025. Április 17. 07:36, csütörtök | Belföld

Magyarországon vizsgálódik a LIBE küldöttség

Az uniós értékek helyzetével kapcsolatos témákat vizsgált az Európai Parlament Állampolgári Jogi, Bel- és Igazságügyi Bizottsága (LIBE) öttagú küldöttsége három napon át Budapesten.

2025. Április 16. 07:32, szerda | Belföld

Átadták az M44-es gyorsforgalmi út M5-ös autópálya és Szentkirály közötti szakaszát

Átadták az M44-es gyorsforgalmi útnak az M5-ös autópályát és Szentkirályt összekötő több mint 30 kilométer hosszú új szakaszát, amelynek köszönhetően Kecskeméttől immár Békéscsabáig kétszer kétsávon közlekedhetnek az autósok