Hírek
2011. Szeptember 19. 08:00, hétfő |
Belföld
Forrás: Békés Megyei Rendőr-főkapitányság
Az elmúlt napokban történt - balesetek
Rendőrségi hírek Békés megyéből, a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság tájékoztatója, hírösszefoglalója.
Súlyos balesetek 2011. szeptember 17-én, szombaton
Békés megyében szombaton három súlyos sérüléssel járó közlekedési baleset történt.
Kora délután Gyula külterületén egy személyautó és egy motoros ütközött össze. A személykocsi vezetője a Csabai úton a Vértanúk útja felől Békéscsaba irányába tartott, és balra szeretett volna lekanyarodni egy, az út mellett lévő bolt parkolójába. A manőver közben azonban hátulról nekiütközött a motoros, aki éppen meg akarta előzni a Ladát. A motoros férfi elesett és ő, valamint utasa is súlyos sérülést szenvedett.
Este 8 óra körül Nagyszénáson, a Pacsirta utcán ért baleset egy kerékpárost. A hölgy a Vörösmarty utca felől a Zrínyi utca irányába kerekezett, amikor elvesztette egyensúlyát, elesett és súlyosan megsérült. A nő a helyszínen végzett alkoholszondás ellenőrzés eredménye alapján ittas volt.
Pár perccel később Körösladányban egy tárcsával felszerelt mezőgazdasági vontató és egy világítás nélkül közlekedő kerékpáros ütközött össze. A biciklis nőt súlyos, életveszélyes állapotban szállították kórházba.
A balesetek körülményeit a rendőrség vizsgálja.
Vargáné Szombati Andrea r. fhdgy.
sajtószóvivő
Békés Megyei Rendőr-főkapitányság
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 29. 12:00, csütörtök | Belföld
NGM: lendületben a hazai turizmus - áprilisban több mint 1,4 millió vendég összesen 3,4 millió vendégéjszakát töltött a magyarország
A kormány azon dolgozik, hogy a dinamikusan bővülő hazai turizmus még intenzívebben járuljon hozzá a családok jólétéhez, a munkahelyteremtéshez és a vidéki turisztikai térségek fejlődéséhez -
2025. Május 29. 11:00, csütörtök | Belföld
Június 22-én lesz a Magyarország Szépe döntője a Duna csatornán
Bemutatták azt a húsz lányt, aki versenybe szállhat az idei Magyarország Szépe címért. A verseny döntőjét június 22-én élőben közvetíti a Duna csatorna.
2025. Május 29. 08:37, csütörtök | Belföld
Steiner Attila: geotermikus energiával helyeznék biztos alapokra a Liszt Ferenc Repülőtér energiaellátását
A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér energiaellátását biztos alapokra szeretnék helyezni
2025. Május 29. 06:00, csütörtök | Belföld
MÁV: vasárnaptól meghosszabbított üzemidővel közlekednek a HÉV-ek, az elővárosi és a regionális buszjáratok hétvégenként
Vasárnaptól a HÉV-ek, az elővárosi és a regionális buszjáratok is csatlakoznak a hétvégenként érvényes új, éjszakai közlekedési rendhez - közölte a MÁV Zrt. Kommunikációs Igazgatósága szerdán a MÁV-csoport honlapján.