Hírek
2022. Július 15. 11:07, péntek |
Kék hírek
Forrás: infovárosok/police.hu
Drogot találtak egy futárszolgálat fővárosi depójában, egy csomagban
Közel 18 kilogramm kábítószergyanús anyagot találtak egy XV. kerületi depóban a rendőrök.
Gyanús csomagra figyeltek fel a dolgozók egy futárszolgálat XV. kerületi telephelyén július 12-én reggel. A doboz feladója és címzettje is külföldi volt, ám azt már nem fogják kézbesíteni, ugyanis a küldeményt bejelentették a rendőrségen – közölte a rendőrség.
A kerületi rendőrök gyorstesztje kimutatta, hogy a közel 18 kilogrammos csomag marihuánát tartalmaz. Az anyagot lefoglalták és szakértők bevonásával vizsgálják.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Főosztály Kábítószer Bűnözés Elleni Osztálya kábítószer birtoklása bűntett gyanúja miatt indított nyomozást ismeretlen tettes ellen.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 12. 06:00, szerda | Kék hírek
Figyelmeztető lövéssel állítottak meg a rendőrök egy késsel fenyegetőző nőt Budapesten
Figyelmeztető lövéssel állítottak meg a rendőrök egy késsel fenyegetőző nőt hétfőn Budapesten a Keleti pályaudvarnál, a támadót elfogták és őrizetbe vették - közölte a Központi Nyomozó Főügyészség kedden az MTI-vel.
2025. Március 05. 07:47, szerda | Kék hírek
Azt is megverték Miskolcon, aki látta a verekedést
2025. Február 27. 06:00, csütörtök | Kék hírek
Az Iszlám Állam a német farsangi karneválok megtámadására szólította fel híveit
2025. Február 22. 08:20, szombat | Kék hírek
Az ügyészség 14 év fegyházat kért beismerés esetére az antifa támadások német vádlottjára
Az ügyészség 14 év fegyházbüntetés kiszabását kérte a 2023. februári, Budapesten történt antifa támadások német vádlottjára arra az esetre, ha beismeri a bűncselekmény elkövetését.