Városlista
2025. május 7, szerda - Gizella

Hírek

2012. Május 16. 14:21, szerda | Bulvár
Forrás: Story Online

Eljegyezték Lady Gagát?

Jegygyűrűs fotók láttak napvilágot Lady Gagáról. Kérdés, hogy nem csak egy tréfáról van-e szó.

Lady Gaga magánéletét sosem volt könnyű követni, de arra még az előzmények fényében sem számíthatott senki, hogy egyik napról a másikra az a hír lát napvilágot, hogy az énekesnőt eljegyezték. A váratlan esemény mindenesetre megtörtént: a neves fotós, Terry Richardson közzétett egy képet, amelyen a sztár egy nagy köves gyűrűvel látható, és a kísérőszövegben az állt, hogy ez Gaga eljegyzési gyűrűje.

Ennek ellenére biztosra nem lehet venni, hogy az énekesnő házasodni készül, ugyanis ő maga semmit nem árult el az ékszerrel kapcsolatban, egyik közeli barátja pedig egyenesen tagadja, hogy eljegyzés történt volna. Ha mégis így lenne, akkor egyébként az is kérdés, hogy ki húzta a gyűrűt Gaga ujjára, ugyanis a legutóbbi hírek szerint partnere, Taylor Kinney ugyan valóban fontolgatta a lánykérést, de a dologból végül szakítás lett.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 06. 07:34, kedd | Bulvár

Pápaválasztás - Szentszéki szóvivő: a bíborosok szerint a következő pápának az emberekhez közeli pásztornak kell lennie

A Vatikánban tanácskozó bíborosi testület tagjai szerint a következő pápának az emberekhez közeli pásztornak kell lennie - közölte Matteo Bruni szentszéki szóvivő.

2025. Május 05. 07:56, hétfő | Bulvár

Pápaválasztás - Szerdán kezdődik a konklávé

Szerdán kezdődik a vatikáni Sixtus-kápolnában a Szent Péter 266. utódát kiválasztani hivatott konklávé, amelynek szabályai azt is meghatározzák, hogy hogyan kell a választásra jogosult bíborosoknak összehajtaniuk a szavazócédulát.

2025. Május 03. 08:05, szombat | Bulvár

Pápaválasztás - Feltették a kéménycsövet a Sixtus-kápolna tetejére

Felhelyezték a pápaválasztási fordulók eredményét tudtul adó kéménycsövet a Sixtus-kápolna tetejére péntek reggel.

2025. Május 01. 08:38, csütörtök | Bulvár

Kína szerint a koronavírus-járvány az Egyesült Államokból indulhatott ki

Kína szerdán kiadott, a világjárvány elleni válaszlépéseiről szóló úgynevezett fehér könyvében megismételte azon állítását, hogy a koronavírus-járvány az Egyesült Államokból indulhatott ki.