Hírek
2022. Február 07. 16:03, hétfő |
Kék hírek
Forrás: infovárosok/police.hu
Gyerekeket fenyegetett pisztollyal

A 65 éves szekszárdi férfit elfogták, majd gyanúsítottként hallgatták ki a rendőrök.
Egy édesapa tett bejelentést a rendőrségre, mivel egyik szomszédja február 6-án kora este kertjében egy pisztollyal vagy annak utánzatával hadonászott Szekszárdon. Az utcán játszó gyerekekkel kiabált, azzal fenyegetőzött, hogy lelövi őket. A férfi végül nem lőtt, de a puszta fenyegetés is félelmet keltett a gyermekekben. A bejelentést követően lakásán elfogták a fenyegetőzőt, akit előállítottak – közölte a rendőrség.
A nyomozók a férfi lakásán kutatást tartottak, lefoglaltak egy fegyvert vagy annak utánzatát a hozzá tartozó lőszerekkel együtt, azokat szakértő vizsgálja. A fenyegetőzőt gyanúsítottként hallgatták ki garázdaság bűntett elkövetése miatt. Az eset körülményeit a Szekszárdi Rendőrkapitányságon vizsgálják.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 15. 08:51, szombat | Kék hírek
Megöltek egy bolti eladót a Somogy vármegyei Fonón, a rendőrség elfogta a gyanúsítottat
2025. Március 12. 06:00, szerda | Kék hírek
Figyelmeztető lövéssel állítottak meg a rendőrök egy késsel fenyegetőző nőt Budapesten
Figyelmeztető lövéssel állítottak meg a rendőrök egy késsel fenyegetőző nőt hétfőn Budapesten a Keleti pályaudvarnál, a támadót elfogták és őrizetbe vették - közölte a Központi Nyomozó Főügyészség kedden az MTI-vel.