Városlista
2025. április 17, csütörtök - Rudolf

Hírek

2023. Szeptember 01. 13:08, péntek | Belföld
Forrás: MTI

Halálra gázoltak egy biciklist Győrben

Halálra gázolt egy busz egy kerékpáros férfit Győrben - közölte a Győr-Moson-Sopron Vármegyei Rendőr-főkapitányság pénteken a police.hu oldalon.

A közlemény szerint a baleset a Pápai úton történt. A szerződéses autóbuszt vezető 52 éves sofőr jobbra kanyarodás közben nem adta meg az elsőbbséget az egyenesen haladó 62 éves kerékpárosnak, és elgázolta.

A balesetben a kerékpáros férfi olyan súlyosan megsérült, hogy a helyszínen meghalt - tették hozzá.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 17. 07:40, csütörtök | Belföld

Mávinform: húsvétkor többletkapacitással működik a MÁV-csoport

A húsvéti ünnepek alatt jármű többletkapacitással működnek a MÁV-csoport szolgáltatásai mindenhol ahol szükséges - tájékoztatta a Mávinform szerdán az MTI-t.

2025. Április 17. 07:36, csütörtök | Belföld

Magyarországon vizsgálódik a LIBE küldöttség

Az uniós értékek helyzetével kapcsolatos témákat vizsgált az Európai Parlament Állampolgári Jogi, Bel- és Igazságügyi Bizottsága (LIBE) öttagú küldöttsége három napon át Budapesten.

2025. Április 16. 07:32, szerda | Belföld

Átadták az M44-es gyorsforgalmi út M5-ös autópálya és Szentkirály közötti szakaszát

Átadták az M44-es gyorsforgalmi útnak az M5-ös autópályát és Szentkirályt összekötő több mint 30 kilométer hosszú új szakaszát, amelynek köszönhetően Kecskeméttől immár Békéscsabáig kétszer kétsávon közlekedhetnek az autósok