Hírek
2014. December 08. 08:46, hétfő |
Kék hírek
Forrás: MTI
Hét balesetben heten haltak meg a hétvégén
Hét balesetben heten haltak meg a hétvégén - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálat hétfőn az MTI-vel.
A közlemény szerint az elmúlt 72 órában a rendőrök 159 személyi sérüléssel járó közlekedési baleset helyszínén intézkedtek. A halálos kimenetelű balesetek mellett 48 súlyos, 104 pedig könnyű sérüléssel végződött. A rendőrök 110 embert állítottak elő ittas vezetés gyanúja miatt - írták.
A három nap alatt 1327 embert fogtak el, közülük 96-ot körözés alapján, 293 embert pedig bűncselekmény elkövetésén értek tetten.
Tiltott határátlépés miatt 1531 embert fogtak el a rendőrök. Öt ember ellen közokirat-hamisítás, néggyel szemben embercsempészés miatt indult büntetőeljárás.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 23. 09:27, vasárnap | Kék hírek
Felrobbant kézigránát okozta a balesetet a honvédség újdörögdi gyakorlóterén
Éles kézigránáttal végrehajtott dobógyakorlat során felrobbant a gránát a feladatot végrehajtó kormánytisztviselő kezében pénteken a Magyar Honvédség újdörögdi gyakorlóterén
2025. Március 22. 09:27, szombat | Kék hírek
Állon rúgta a beteghordót
A Siófoki Járási Ügyészség közfeladatot ellátó személy elleni erőszak bűntette és könnyű testi sértés vétsége miatt emelt vádat azzal a férfival szemben, aki a sürgősségi osztályon őrjöngött.
2025. Március 19. 07:40, szerda | Kék hírek
Menekült a rendőrök elől, letörte a sorompót
A Győri Járási Ügyészség vádat emelt egy férfival szemben, aki vezetői engedély nélkül, korábbi járművezetéstől eltiltása alatt vezette járművét, majd elmenekült a rendőrök elől, és ennek során két sorompót letört.