Hírek
2011. November 03. 07:33, csütörtök |
Kék hírek
Forrás: MTI
„Kinyírlak, leváglak” – kiabálta karddal a kezében

Egy harminc centiméteres karddal fenyegette meg egy 51 éves férfi a mozgó pékbolt eladóját a Komárom-Esztergom megyei Nagysápon, mert az eladó korábbi tartozása miatt nem szolgálta ki gyerekét – tájékoztatott a rendőrség
Az elkövető szidalmazta az árust, miközben megpróbált felmászni a pékautó rakterébe. Később ruhája alól előhúzta a kardot, és „kinyírlak, leváglak” fenyegetésekkel, hadonászva az eladó felé indult – ismertette Léber Gabriella, a főkapitányság sajtóreferense a hétfő délután történt eset körülményeit.
A férfit felfegyverkezve elkövetett garázdaság miatt vette őrizetbe a Dorogi Rendőrkapitányság, és kezdeményezte előzetes letartóztatását, mert több alkalommal volt büntetve súlyos bűncselekmények miatt.
MTI
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 15. 08:51, szombat | Kék hírek
Megöltek egy bolti eladót a Somogy vármegyei Fonón, a rendőrség elfogta a gyanúsítottat
2025. Március 12. 06:00, szerda | Kék hírek
Figyelmeztető lövéssel állítottak meg a rendőrök egy késsel fenyegetőző nőt Budapesten
Figyelmeztető lövéssel állítottak meg a rendőrök egy késsel fenyegetőző nőt hétfőn Budapesten a Keleti pályaudvarnál, a támadót elfogták és őrizetbe vették - közölte a Központi Nyomozó Főügyészség kedden az MTI-vel.