Hírek
2012. Február 23. 14:11, csütörtök |
Kék hírek
Forrás: STOP / HavariaPress
Lecsaptak a hálózatra Debrecenben
Öt drogdílert fogtak el a rendőrök néhány napja Debrecenben. Ugyanakkor hét emberrel szemben kábítószer-fogyasztás miatt indult eljárás.
A Hajdú-Bihar megyei kapitányság nyomozói egy hete, február 15-én fogtak el 12 embert a megyeszékhelyen. A 12 ember közül ötöt gyanúsítottak meg azzal, hogy kábítószert árultak. Hét emberrel szemben drogfogyasztás miatt indult eljárás. A nyomozás tovább folyik az ügyben, még további elfogásokra és gyanúsításokra is lehet számítani.
A drogterjesztéssel meggyanúsított, 25 és 30 év közötti személyeket őrizetbe vették, majd a Debreceni Városi Bíróság előzetes letartóztatásba helyezte őket.
HavariaPress / STOP
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 12. 06:00, szerda | Kék hírek
Figyelmeztető lövéssel állítottak meg a rendőrök egy késsel fenyegetőző nőt Budapesten
Figyelmeztető lövéssel állítottak meg a rendőrök egy késsel fenyegetőző nőt hétfőn Budapesten a Keleti pályaudvarnál, a támadót elfogták és őrizetbe vették - közölte a Központi Nyomozó Főügyészség kedden az MTI-vel.
2025. Március 05. 07:47, szerda | Kék hírek
Azt is megverték Miskolcon, aki látta a verekedést
2025. Február 27. 06:00, csütörtök | Kék hírek
Az Iszlám Állam a német farsangi karneválok megtámadására szólította fel híveit
2025. Február 22. 08:20, szombat | Kék hírek
Az ügyészség 14 év fegyházat kért beismerés esetére az antifa támadások német vádlottjára
Az ügyészség 14 év fegyházbüntetés kiszabását kérte a 2023. februári, Budapesten történt antifa támadások német vádlottjára arra az esetre, ha beismeri a bűncselekmény elkövetését.