Hírek
2013. Október 18. 11:15, péntek |
Bulvár
Forrás: manna.ro
Lefilmezték, amint megerőszakolják osztálytársukat (videó)

Az ohioi egyetem egy húszéves diákját szexuálisan zaklatták: társai videóra vették az esetet, de nem léptek közbe.
A lány kétszer is megijedt aznap, hiszen, mikor hazaért több közösségi hálózatra is képeket és videó részleteket töltöttek fel megerőszakolásáról.
A rendőrök most próbálják kideríteni, hogy mi is történt pontosan, és több gyanúsítottat is kihallgatnak. Egy 19 éves lány, aki feltöltötte az internetre a videót, azt hitte egy közterületen történt szeretkezést videózott, ezért is kezelte ilyen lazán az ügyet. A videó mellé azt írta, „szórakoztató volt, amíg történt”. A lány csak később jött rá, hogy tudtán kívül egy szexuális zaklatást filmezett le.
Időközben egy másik fénykép is előkerült, amin egy fiatal lány látható, amint eszméletlenül fekszik az egyetem campusán. A videót és a fotót a legtöbb helyről már levetették a rendőrök, ugyanis fontos bizonyítékként szolgálnak.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 14. 07:18, péntek | Bulvár
Lázár János: 2500 forintba fog kerülni 2026-ban a borsodiaknak a vármegyei autópályamatrica
Jelentős kedvezménnyel, várhatóan 2500 forintért vehetik meg a Borsod-Abaúj-Zemplénben élők jövőre a megyei autópályamatricát - jelentette be az építési és közlekedési miniszter csütörtökön Facebook-oldalán.
2025. Március 13. 07:43, csütörtök | Bulvár
Vatikán: Ferenc pápa állapota továbbra is stabil, a tüdőröntgen javulást mutat
Ferenc pápa állapota stabil maradt, a tüdőröntgen javulást mutat, a klinikai kórkép azonban továbbra is összetettnek számít - közölte a Szentszék az orvosi vélemény alapján szerda este.
2025. Március 13. 06:00, csütörtök | Bulvár
Rekordszámú szerző kapott jogdíjat, rekordszámú új dal született
2024-ben több mint 13,5 milliárd jogdíjat fizetett ki a dalok, zeneművek szerzőinek az Artisjus, ami reálértékben elérte a pandémia előtti szintet.
2025. Március 11. 07:41, kedd | Bulvár
Vatikán: az orvosok szerint Ferenc pápa túl van a közvetlen életveszélyen
Ferenc pápa túl van a közvetlen életveszélyen, klinikai kórképe azonban továbbra is összetettnek számít - közölte a Szentszék a Gemelli-klinika véleménye alapján hétfőn este.