Városlista
2025. április 15, kedd - Tas, Anasztázia

Hírek

2012. Január 15. 14:51, vasárnap | Sport
Forrás: mno.hu/MTI

Magyar győzelmek Antwerpenben

Három számban avattak magyar győztest Antwerpenben, a Flanders Kupa elnevezésű hagyományos belgiumi viadal szombati versenynapján: nyert Cseh László, Gyurta Dániel és a Kőbánya SC 4x100 méteres férfi vegyesváltója.

A viadal honlapjának tanúsága szerint Cseh (2:01.68 p) 200 m vegyesen utasította maga mögé a teljes mezőnyt nagy fölénnyel, s „utcahosszal” diadalmaskodott Gyurta (2:11.79) is 200 m mellen, mint ahogy nem férhetett kétség a Bernek Péter, Kozma Dominik, Pulai Bence és Cseh alkotta négyes (3:46.42) sikeréhez sem.

A győzelmek mellett több dobogós helyet is szereztek a magyarok: a számhalmozó Cseh a második lett pillangóúszásban 50 (24.20 mp) és 200 méteren (1:58.37) egyaránt. Az ifjúsági olimpiai bajnok Bernek (56.06) szintén ezüstéremmel gazdagodott a 100 m hát döntője után.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 14. 07:51, hétfő | Sport

Premier League - Újabb győzelmével a bajnoki cím kapujában a Liverpool

Szoboszlai Dominik csapata, az éllovas Liverpool 2-1-re nyert otthon a West Ham United ellen az angol labdarúgó-bajnokság 32. fordulójának vasárnapi játéknapján.

2025. Április 14. 07:46, hétfő | Sport

Férfi kézilabda MK - Nyolcadik alkalommal kupagyőztes a Szeged

A Szeged nyolcadik alkalommal nyerte meg a férfi kézilabda Magyar Kupát, mivel 31-30-ra legyőzte a négyes döntőre címvédőként érkezett Veszprémet vasárnap a tatabányai döntőben.

2025. Április 13. 11:11, vasárnap | Sport

Labdarúgó NB I - Kétgólos FTC-győzelem Zalaegerszegen

A címvédő Ferencváros 2-0-ra nyert Zalaegerszegen a labdarúgó OTP Bank Liga 27. fordulójának szombati játéknapján, ezzel az élre állt a tabellán.

2025. Április 12. 07:44, szombat | Sport

Labdarúgó NB I - Az MTK legyőzésével beállította klubrekordját a Paks

A Magyar Kupa-címvédő Paksi FC 2-1-re nyert az MTK otthonában a labdarúgó OTP Bank Liga 27. forduló pénteki játéknapján.