Városlista
2025. március 16, vasárnap - Henrietta

Hírek

2017. Április 09. 05:00, vasárnap | Kék hírek
Forrás: police.hu

Nem fizetett bérleti díjat, ráadásként kipakolta az albérletet

Vádemelési javaslattal zárult annak a nőnek az ügye, aki a gyanú szerint fizetés nélkül távozott egy óbudai lakásból. A személyijét viszont ott hagyta véletlenül.

A nyomozás adatai szerint a 21 éves budapesti B. Klaudia február 2. és február 5. között Budapest III., Lajos utcában egy lakást bérelt, amelyből anélkül távozott, hogy a bérleti díjat rendezte volna a tulajdonos felé. Mielőtt elhagyta az ingatlant, összepakolta és ellopta a lakásban lévő műszaki cikkeket, ágyneműket és tisztítószereket. Azonban saját személyi igazolványát ott felejtette.

A nyomozók B. Klaudiát február 16-án gyanúsítottként hallgatták ki lopás és csalás vétség miatt. Az ügyet a Budapesti rendőr-főkapitányság III. kerületi Rendőrkapitánysága befejezte és a keletkezett ügyiratot a napokban vádemelési javaslattal küldi meg az illetékes ügyészségnek.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Március 12. 06:00, szerda | Kék hírek

Figyelmeztető lövéssel állítottak meg a rendőrök egy késsel fenyegetőző nőt Budapesten

Figyelmeztető lövéssel állítottak meg a rendőrök egy késsel fenyegetőző nőt hétfőn Budapesten a Keleti pályaudvarnál, a támadót elfogták és őrizetbe vették - közölte a Központi Nyomozó Főügyészség kedden az MTI-vel.

2025. Március 05. 07:47, szerda | Kék hírek

Azt is megverték Miskolcon, aki látta a verekedést