Hírek
2012. Szeptember 20. 10:00, csütörtök |
Helyi
Forrás: Munkácsy Mihály Múzeum
Sajtótájékoztató a Munkácsy Mihály Múzeumban

A Békés Megyei Intézményfenntartó Központ és a Békés Megyei Múzeumok Igazgatósága Munkácsy Mihály Múzeuma 2012. szeptember 20-án 11.00-kor sajtótájékoztatót tart ....
A Békés Megyei Intézményfenntartó Központ és a Békés Megyei Múzeumok Igazgatósága Munkácsy Mihály Múzeuma 2012. szeptember 20-án 11.00-kor sajtótájékoztatót tart melynek középpontjában a közelmúltban vásárolt Mazán László grafika áll.
A rendezvényen köszöntőt mond dr. Szatmári Imre megyei múzeumigazgató és dr. Lehoczky Réka a Békés Megyei Intézményfenntartó Központ, jogi és humánpolitikai főosztály főosztályvezetője.
A megvásárolt grafikát bemutatja Gyarmati Gabriella művészettörténész.
Helyszín: Munkácsy Mihály Múzeum, Zöld Szalon (5600 Békéscsaba, Széchenyi u. 9.)
Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt!
Pintér Anikó
(pinter.aniko@bmmi.hu)
Ezek érdekelhetnek még
2025. Január 07. 08:10, kedd | Helyi
131 autóbuszt vásárol a MÁV
Dízelüzemű és hidrogénmeghajtású buszok beszerzésével folytatja idén a járműfiatalítási programját a MÁV-csoport - közölte a társaság hétfőn az MTI-vel.
2025. Március 17. 07:39, hétfő | Sport
Angol Ligakupa - Szoboszlaiék elbukták a döntőt
A Szoboszlai Dominikkal felálló Liverpool címvédőként 2-1-es vereséget szenvedett a Newcastle Unitedtől a labdarúgó Angol Ligakupa vasárnapi döntőjében.
2025. Március 17. 07:37, hétfő | Belföld
Szijjártó Péter: hamarosan megkezdi működését a trieszti kikötő magyar tulajdonú része
Rövidesen megkezdi működését a trieszti kikötő magyar tulajdonú része, ami teljesen új lehetőségeket nyújt a hazai exportőr vállalatoknak a kivitelük rugalmasságát, gyorsaságát tekintve
2025. Március 17. 07:36, hétfő | Belföld
MÁV-csoport: a mozdonybeszerzések hatására pontosabban járnak a vonatok
A februári menetrendi adatok már tükrözik a mozdonybeszerzések hatásait. A december óta tartó kedvező trend továbbra is folytatódik, így már harmadik hónapja, kisebb mértékben, de javul a vonatok pontossága