Hírek
2012. Február 10. 07:51, péntek |
Bulvár
Forrás: Story Online
VV Attila rámászott Verára

Attila tovább folytatja egykori ellensége Vera fűzését. Az összeférhetetlen fiú kijelentette, ő bizony szívesen eltöltene egy éjszakát Verával a D-matracon.
"Vera nem aludnál velem a D-matracon? Megigényelem és megyünk! Na?"- így próbált meg sajátos módján udvarolni Verának Attila kellő mennyiségű alkohol elfogyasztása után kedden éjszaka. Pár perccel később pedig tovább folytatta a fűzést. "Féltékeny vagy, hogy Kingával is táncolok, ugye? Te olyan nő vagy, aki szereti a férfi testet, tudom én! Nagyon bírom a fejedet Vera"- ecsetelte Attila a felnőtt filmmel büszkélkedő Verának. Attila egyébként az utóbbi napokban valóságos hadjáratot indított a hölgyek felé. Hétfőn elérte, hogy Szandika vele aludjon, és egész éjjel simogassa. Kedden pedig Kingának és Verának kezdte csapni a szelet. Eközben pedig sűrűn azt mondogatja. "Csak Muri Enikő meg ne tudja!"
Lehetséges, hogy valamelyik hölgy végül beadja a derekát, és Attilának nem is lesz szüksége arra, hogy a már játékból kiesett cimborája, Péter megtalálja számára az ideális Kinga-pótlékot.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 16. 08:23, vasárnap | Bulvár
A világ legmagasabb épületén is megemlékeztek a magyar forradalomról - Videó
A dubaji felhőkarcoló jelenleg a világ legmagasabb épülete a maga 828 méterével, a torony fényjátékait pedig mindig hatalmas érdeklődés övezi, a mostani videót is több százezer ember láthatta.
2025. Március 14. 07:18, péntek | Bulvár
Lázár János: 2500 forintba fog kerülni 2026-ban a borsodiaknak a vármegyei autópályamatrica
Jelentős kedvezménnyel, várhatóan 2500 forintért vehetik meg a Borsod-Abaúj-Zemplénben élők jövőre a megyei autópályamatricát - jelentette be az építési és közlekedési miniszter csütörtökön Facebook-oldalán.
2025. Március 13. 07:43, csütörtök | Bulvár
Vatikán: Ferenc pápa állapota továbbra is stabil, a tüdőröntgen javulást mutat
Ferenc pápa állapota stabil maradt, a tüdőröntgen javulást mutat, a klinikai kórkép azonban továbbra is összetettnek számít - közölte a Szentszék az orvosi vélemény alapján szerda este.
2025. Március 13. 06:00, csütörtök | Bulvár
Rekordszámú szerző kapott jogdíjat, rekordszámú új dal született
2024-ben több mint 13,5 milliárd jogdíjat fizetett ki a dalok, zeneművek szerzőinek az Artisjus, ami reálértékben elérte a pandémia előtti szintet.